Leden

ERELEDEN VAN HASSELETA

Manu Swevers v. Zara

Jan Ghysen v. Smoel

Johan Beliën

Luk Ghysen

Willem D’ Herde v. Sergeant

Michel Spaas

Michaël Warson v. Warina

Raphaello Buglione v. Maruan

Guy Orye

Dirk Vandormael

Bart Feyen v. Hulk

Luc Linders

Tom Ceelen v. Ceelenski

Pieter Gielen v. Duvel

Yannick Peters v. Diehard

Gilles Wilms v. Teaser

Guy Van Glabeke v. Minister

Carl Spaas

Stephan Vaninbroukx

Peter Donné

Joris Nys v. Magnum

Jasper Verhoeven v. Richter

André Debruyne

Tim Dessers v. Pacho

Frederic Pexsters v. Pekkie

Olivier Brialmont v. Zanax

Koen Fissette v. Bompa

Frank Lambrechts

Bram Van Hove v. Junior

Lars Van Cleven v. Pita

GALERIJ DER HASSELETAANSE SENIORES SENIORUM

1964-1965: Leo Weytjens

1947-1948: Jan Gruyters

GALERIJ DER HASSELETAANSE PRINSEN KARNAVAL

2015 – 2016: Manu Swevers v. Zara

2010-2011: Joris Ghysen v. Silo

GALERIJ DER HASSELETAANSE BIERKONINGEN

2019 – 2020: …

2018-2019: Thibeau Mathijs v. Rosé

2017-2018: Gilles Schillebeeks v. Zizou

2016-2017: Tim Dessers v. Pacho

2015-2016: Dimitri Coenen v. Sparta

2014-2015: Joris Nys v. Magnum

2013-2014: Jasper Verhoeven v. Richter

2012-2013: Jan Ghysen v. Smoel

2011-2012: Michiel Vandeweyer v. Jenga

2010-2011: Zander Nijs v. Kwaak

2009-2010: Cédric Moons v. Misschien

2008-2009: Stijn Geukens v. Woestijn

….
 

GALERIJ VAN DE SENIOREN

2019 – 2020 (‘t Adtje)
Urban Lemmens v. Wyzer

2018 – 2019 (‘t Adtje)
Rick Warson v. Appa

2017 – 2018 (‘t Adtje)
Dimitri Coenen v. Sparta

2016 – 2017 (‘t Adtje)
Manu Swevers v. Zara

2015 – 2016 (‘t Adtje)
Jan Ghysen v. Smoel

2014 – 2015 (Kemel)
Ward Vermesen v. Fonzie

2013 – 2014 (Kemel)
Gabriële Buglione v. Pleister

2012 – 2013 (Kemel)
Bram Van Hove v. Junior

2011 – 2012 (Vagant)
Raphaello Buglione v. Maruan

2010 – 2011 (Vagant)
Willem D’Herde v. Sergeant

2009 – 2010 (Vagant)
Benjamin Stevens v. Felle

2008 – 2009 (Vagant)
Pieter Gielen v. Duvel

2007 – 2008
geen werking

2006 – 2007
geen werking

2005 – 2006
geen werking

2004 –2005
geen werking

2003 – 2004
geen werking

2002 – 2003
geen werking

2001 – 2002
geen werking

2000 – 2001 (Rodin’s)
Roel Molenaers v. Tutter

1999 – 2000 (Rodin’s)
Koen Fissette v. Bompa

1998 – 1999 (Rodin’s)
Luk Kelles v. Gebbel

1997 – 1998 (Rodin’s)
Christian Warson v. Kleine

1996 – 1997 (Rodin’s)
Gert Bijnens v. Obelix

1995 – 1996 (Rodin’s)
Frederic Pexsters v. Pekkie

1994 – 1995 (Rodin’s)
Frank Lambrechts v. Anaal

1993 – 1994 (Rodin’s)
Roel Hendrickx v. Woef

1992 – 1993 (Boule / Rodin’s)
Wim Ilsbroux v. Dinges

1991 – 1992 (Boule)
Frank Lambrechts v. Anaal

1990 – 1991 (Boule)
Tom Raskin

1989 – 1990 (Boule)
Kris Gruyters

1988 – 1989 (Boule)
Luc Joosten, Kris Gruyters

1987 – 1988 (Boule)
Frank Stulens v. Yeti

1986 – 1987 (Ambiorix)
Guido Houben v. Guillaume

1985 – 1986 (Boule)
Michel Demot v. Mickey

1984 – 1985 (Ambiorix)
Eric Ignoul

1983 – 1984 (Ambiorix)
Marc De Rudder v. Marc

1982 – 1983 (Ambiorix)
Luc Favoreel v. Faf

1981 – 1982 (Ambiorix)
Mark Stevens

1980 – 1981 (Ambiorix)
Stephan Vaninbroukx

1979 – 1980 (Ambiorix)
Luc Linders

1978 – 1979 (Ambiorix)
Luk Ghysen

1977 – 1978 (Ambiorix)
Carl Spaas

1976 – 1977 (Ambiorix)
Karl Smeets

1975 – 1976 (Ambiorix)
Karl Smeets

1974 – 1975 (Ambiorix)
Jan Spaas

1973 – 1974 (Ambiorix)
Guido Swerts

1972 – 1973 (Ambiorix)
Guido Swerts

1971 – 1972 (Ambiorix)
Ludo Frederix

1970 – 1971 (Ambiorix)
Leo Donné

1969 – 1970 (Ambiorix)
Marc Theunissen

1968 – 1969 (Ambiorix)
Robert Berten, Jules Beuls

1967 – 1968 (Ambiorix)
Mark Hauglustaine

1966 – 1967 (Ambiorix)
Jos Rabijns

1965 – 1966 (Ambiorix)
Marcel Van Houche

1964 – 1965 (Ton)
André Debruyne

1963 – 1964 (Konijnepijp)
Jacques Van Houche

1962 – 1963 (Konijnepijp)
Leo Weytjens v. Zon, Guido Lambrechts

1961 – 1962 (Konijnepijp)
Leo Weytjens v. Zon

1960 – 1961 (Konijnepijp)
Johan Keunen

1959 – 1960 (Palais de Justice)
Eugeen Luts

1958 – 1959
Paul Libert

1957 – 1958
Jan Kranzen

1956 – 1957 (Commerce)
Guido Seresia v. Guy, Hugo Orye

1955 – 1956 (Breughel / Floréal)
Bert Schreurs, Guido Seresia v. Guy

1954 – 1955
Danny Borgions

1953 – 1954
Jef Reynders

1952 – 1953
Xavier Staelens

1951 – 1952
Hugo Droogmans

1950 – 1951
Paul Huyghebaert

1949 – 1950
Marcel Genotte

1948 – 1949
Jozef Theunissen v. Jeffie

1947 – 1948
Jozef Theunissen v. Jeffie

1946 – 1947
Jan Gruyters

1945 – 1946
Gerard Spaas

1944 – 1945
Gerard Spaas

1943 – 1944
Gerard Leenders

1942 – 1943
Gerard Leenders

1941 – 1942
Jozef Reckers / Eugène Dochez

1940 – 1941
Valère Coopmans

1939 – 1940
Jan Behets

GALERIJ VAN DE SENIOREN DER LIMBURGSE GILDE

2017 – 2018 (Ambiorix)
Gijs Clerix v. Xpee (Hasseleta)

2016 – 2017 (Ambiorix)
Michel Fransen v. Mest (Hesbania)

2015 – 2016 (Ambiorix)
Laurent Withofs v. Visé (Klamme Hand)

2014 – 2015 (Ambiorix)
Jef Keijers v. Freddie (Hasseleta)

2013 – 2014 (Ambiorix)
Maarten Hermans v. Zwan (Mijnlamp)

2012 – 2013 (Ambiorix)
Bram Kerkhofs v. Borokov (Mijnlamp)

2011 – 2012 (Ambiorix)
Joris Ghysen v. Silo (Hasseleta)

2010 – 2011 (Ambiorix)
Pieter Roppe v. Rambo (Hesbania)

 2009-2010 (Ambiorix)
Jan-Willem Meugens v. Inox (Hesbania)

 2008-2009 (Ambiorix)
Toon Hungenaert v. Cabana (Hesbania)

 2007-2008 (Ambiorix)
Karel Vandersmissen v. Toro (Hesbania)

 2006-2007 (Ambiorix)
Niels Busschots v. Rover (Hesbania)

 2005-2006 (Ambiorix)
Filip Vanrykel v. Tomat (Hesbania)

 2004-2005 (Ambiorix)
Jan Christiaens v. Ice (Hesbania)

 2003-2004 (Ambiorix)
Steven Willems v. 124 (Hesbania)

 2002-2003 (Ambiorix)
Wim Smeets v. Anaconda (Hesbania)

 2001-2002 (Ambiorix)
Ralph Neven v. Ambras (Maaslandia)

 2000-2001 (Ambiorix / Rodin’s)
Vincent Jadoul v. Boskakker (Heidebloem)

 1999-2000 (Ambiorix / Rodin’s)
Anthony Beckers v. Oezo (Klamme Hand)

 1998-1999 (Ambiorix / Rodin’s)
Koen Fissette v. Bompa (Hasseleta)

 1997-1998 (Ambiorix / Rodin’s)
Frederik Michils v. Kikker (Hasseleta)

 1996-1997 (Ambiorix / Boule)
Vincent Vroninks v. Befke (Heidebloem /  Hesbania)

 1995-1996 (Ambiorix / Rodin’s)
Harald Callebert v. Zeik (Hesbania)

 1994-1995 (Ambiorix)
Piet Hermans v. Nicht (Hesbania)

 1993-1994 (Ambiorix)
Luc Debruyne v. Zwijn (Mijnlamp)

 1992-1993 (Ambiorix)
Johan Gors v. Toebak (Boves Luci)

 1991-1992 (Ambiorix)
Bart Colson v. Lift (Mijnlamp)

 1990-1991 (Ambiorix)
Geert Landmeters v. Poeperke (Heidebloem)

 1989-1990 (Ambiorix)
Koen Roux v. Put (Mijnlamp)

 1988-1989 (Ambiorix)
Philippe Rosias (Heidebloem)

 1987-1988 (Ambiorix)
Daniel De Hooghe v. Doege (Hasseleta) / Jan Van de Heijning v. Paal (Mijnlamp)

 1986-1987 (Kraakske)
Jan Swennen v. Gonzo (Boves Luci)

 1985-1986 (Kraakske)
Michel Vanbockrijck v. Slappe (Boves Luci)

 1984-1985 (Kraakske)
Eric Verhoeven v. Blackie (Boves Luci)

 1983-1984 (Ambiorix)
Luc Geebelen v. Göbels (Mijnlamp)

 1982-1983 (Ambiorix): Jos Vanhoof v. Joske (Heidebloem)

 1981-1982 (Ambiorix)
Jos Raets v. JR (Hasseleta / Hesbania)

 1980-1981 (Ambiorix)
Jos Jans (Hasseleta)

 1979-1980 (Ambiorix)
Patrick Eyben v. Patje (Heidebloem)

 1978-1979 (Ambiorix)
Carl Spaas (Hasseleta)

 1977-1978 (Ambiorix)
Dirk Van Vuchelen (Maaslandia)

 1976-1977 (Ambiorix)
Erik Vandenbosch v. Grote Beer (Hesbania)

 1975-1976 (Ambiorix)
Marc Theunissen (Hasseleta)

 1974-1975 (Ambiorix)
Guido Swerts (Hasseleta)

 1973-1974 (Ambiorix)
Tony Geusens (Maaslandia)

 1972-1973 (Ambiorix)
Roger Thijs (Hesbania)

 1971-1972 (Ambiorix)
Johny Cardinaels (Heidebloem)

 1970-1971 (Ambiorix)
Harry Sevens (Heidebloem)

 1969-1970 (Ambiorix)
Hubert Engelen (Maaslandia)

 1968-1969 (Ambiorix)
Maurice Kerkhofs (Mijnlamp)

 1967-1968 (Ambiorix)
Toon Geukens (Hesbania)

 1966-1967 (Ambiorix)
Jan Coenegrachts (Hesbania)

 1965-1966 (Ambiorix)
José Crommen v. Chouke (Hesbania)

 1964-1965 (Ton)
Frans Lievesoens (Heidebloem)

 1963-1964 (Konijnepijp)
Jos Stryckers (Hasseleta)

 1962-1963 (Konijnepijp)
Gerard Leyssen (Heidebloem)

 1961-1962 (Konijnepijp)
Eric Souren (Hesbania)

 1960-1961 (Konijnepijp)
Armand Vandevenne (Maaslandia / Hesbania)

 1959-1960 (Konijnepijp)
Emiel Houben (Mijnlamp)

 1958-1959
Karel Theunissen v. Witte (Maaslandia)

 1957-1958
Jo Dessers (Hesbania)

 1956-1957
Yvo Uyttendaele (Maaslandia / Meetjesland)

 1955-1956
Willem Peumans v. Bill (Hesbania)

 1954-1955
Willem Peumans v. Bill (Hesbania)

 1953-1954
Henri Van Balen v. Harry (Heidebloem)

 1952-1953
Paul Indekeu (Mijnlamp)

 1951-1952
Paul Indekeu (Mijnlamp)

 1950-1951
Louis van Soest v. Lou (Heidebloem)

 1949-1950
Huub Geyskens (Heidebloem / Ons Hageland)

 1948-1949
Huub Geyskens (Heidebloem / Ons Hageland)

 1947-1948
Jan Gruyters (Hasseleta)

 1946-1947
Albert Hillen v. Berke (Heidebloem)

 1945-1946
Albert Hillen v. Berke (Heidebloem)

 1944-1945
Georges Reynders v. Bill (Maaslandia)

 1943-1944
geen werking

 1942-1943
Maurice Odeurs (Hesbania)

 1941-1942
Jean Boes (Hesbania)

 1940-1941
Jozef Daris

 1939-1940
Alfons Geussens v. Fons (Heidebloem)

 1938-1939
Mathieu Hendrix (Heidebloem)

 1937-1938
Gilbert Van de Weerdt v. Balder

 1936-1937
Jef Stouten (Hesbania)

 1935-1936
Jo Beckers / Achiel Cornelissen (Heidebloem)

 1934-1935
Kamiel Vanderlinden v. Kemel Pacha

 1933-1934
Kamiel Vanderlinden v. Kemel Pacha

 1932-1933
Jozef Bergmans v. Jef

 1931-1932
Winand Castijns

 1930-1931
René Spaas

 1929-1930
René Spaas

 1928-1929
Jan Wilms (Hesbania)

 1927-1928
Everard Berben

 1926-1927
Paul Cools

 1925-1926
Mathieu Croonenberghs v. Thieu

 1924-1925
Joseph Hendel v. Jef / Urbain Cleeren

 1923-1924
Hendrik Ballet v. Rik (Hesbania) / Urbain Cleeren

 1922-1923
Lode Somers

 1921-1922
Hendrik Ballet v. Rik (Hesbania)

 1920-1921
Alfons Kerkhofs

 1919-1920
Alfons Kerkhofs

 1918-1919
Jozef Bollen

 1917-1918
geen werking

 1916-1917
geen werking

 1915-1916
geen werking

 1914-1915
geen werking

 1913-1914
Jozef Bollen

 1912-1913
Aloïs Quintens

 1911-1912
Theofiel Ghoos (Heidebloem)

 1910-1911
Aloïs Quintens / Alfons Vandergraesen

 1909-1910
Jean Martin

 1908-1909
Emiel Wagemans

 1907-1908: …

 1906-1907
Karel Indekeu (Heidebloem)

 1905-1906
Edward Boes

 1904-1905
Leo Spaas

 1903-1904
Leo Spaas

 1902-1903
V. Schraeyen

 1901-1902
Jozef Mevis / Modest Byvoet (Heidebloem)

 1900-1901
Bonaventure Romsee (Hesbania)

 1899-1900
Antoon Wijgaerts (Hesbania)

 1898-1899
Modest Byvoet (Heidebloem)

 1897-1898: …

 1896-1897: …

 1895-1896: …

 1894-1895: …

 1893-1894: …

 1892-1893
Emile Seyens / Henri Van Ormelingen

 1891-1892
Henri Philippen

 1890-1891
Joseph Smets

 1889-1890
Joseph Smets

 1888-1889
Arnout Hendrix

 1887-1888
Lode Plessers

 1886-1887
Lode Plessers

 1885-1886
Lode Plessers
(oprichting Limburgse Gilde op donderdag 10 december 1885 in kamer 3 van het Pauscollege samen met Mathieu Liessens en Arnout Hendrix)